Yükleniyor..

Joyetech Strawberry Çilek E-Likitlerde Aroma ve Buhar Kalitesi

Joyetech, piyasadaki atomizerleri ve oldukça popüler olan gelişmiş modları ile dünyada oldukça bilinen bir markadır. Ancak birçok insan Joyetech’in aynı zamanda elektronik sigara likit üretip sattığını bilmemektedir. Bu likitler hakkında herhangi bir yargıya varmadan önce size iyice bu ürünleri tarafsız bir şekilde denemenizi öneriyoruz. Bugün bu incelemeyi yaparken Aspire CE5 ile birleştirilmiş, 12.5W’a ayarlı Tesla kullanacağız ve size,

Joyetech Strawberry(Çilek) e-likit hakkında düşüncelerimizi aktaracağız.

Resim

Kalite

Yeni başlayanlar için belirtelim ki, Joyetech e-likitler Çin’de üretilmektedir. Birçok insan, biz de dahil olmak üzere, Çin’de üretilen bir e-likit hakkında ön yargıya sahip olabilir. Ancak bu aroma sizi kesinlikle şaşırtacak. Bu üründe kalitesiz e-likitlerin parfümsü aromasını değil, daha çok Amerikan malı e-likitlerin kalitesini hissedeceksiniz. Dünyanın farklı noktalarında üretilmiş birçok e-likit deneme imkanı bulabildiğimizi göz önüne alırsak, Çin’de üretilen bu Joyetech likidin denediklerimizin birçoğuyla rekabet edebileceğini, hatta birçoğunu da geride bırakabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunların yanında e-likidin aromasının gayet yerinde, insanı zorlamayan hafif bir yapıda olduğunu ekleyelim.

Ayrıca likit şişesine de göz atacak olursak, ürünün çocuk kilidine sahip geniş üst kapağı olduğunu görebiliriz. Bu her e-likit şişesinde görebileceğiniz bir özellik değil.

Aroma

Ürünün çilek aroması oldukça iyi, hatta bugüne kadar denediğimiz diğer çilek aromaları arasında en iyilerden biri. Aroma kesinlikle ağır ve bayıcı değil, aynı zamanda çok zayıf da değil. Ürünün aroma sertliğinin ağır ve hafifin ortasında, ancak hafife daha olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu e-likidin aroması için akıllarda bir soru işareti olacaksa, bunun da güçlü bir aroma isteyen kullanıcıların biraz beklentilerinin altında olabileceğini belirtelim. Son olarak bu üründen aldığımız tat, çilekli şeker ile gerçek çilek aromasının ortasında.

Buhar Üretimi

Joyetech Strawberry 60/40 oranında bir PG/VG oranına sahip. Ürünü kullandığımızda oldukça iyi bir miktarda buhar aldığımızı söyleyebiliriz. Hatta birçok firmanın 70% VG oranına sahip olduğunu belirttikleri e-likitlerinden daha fazla buhar elde ettik.

Resim

 

 

 

 

Ek Resimler

Bu içerik 24.07.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 365 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler