Yükleniyor..

Elektronik Sigaranın İç Yapısı ve İnsana Faydaları

Elektronik Sigara İle Rahat Nefes Alabilirsiniz

Elektronik sigaranın solunum sistemlerine önemli derecede katkıları mevcuttur. Çünkü normal bir sigara adeta boğazda bir takım zifir oranlarının mevut olmasına ve buna bağlı olarak solunum borusundan yemek borusuna ve oradan da çeşitli organlara bir takım zararları ile karşımıza çıkmaktadır. Duruma mantık açısından baktığımızda bir insan her bir dal sigarayı içtiğinde ömründen ortalama beş dakikalık bir kısalma olduğunda yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış ve de sonuçları itibari ile de desteklenmiştir. Elektronik sigara bu yaşamsal fonksiyonların tehlike arz ettiği bir noktada kurtarıcı olarak duruma el atmaktadır. Kişi bu cihaz sayesinde zifir maddelerini vücuduna ulaştırmadığı için kişi doğal olarak doğada mevcut olan temiz oksijeni vücuduna ulaştırabiliyor ve daha rahat bir nefes alıp geceleri de öksürmeden uyuyabiliyorlar. Bu da hem uyurken hem de uyanıkken elektronik sigaranın ne kadar çok aktif olduğunu ve işlevsel olduğunun en güzel kanıtıdır.

02_1369181576

Elektronik Sigaranın Organlara Faydası

Elektronik sigara likit sayesinde temiz bir likit ihtiyacı elde edilmektedir. Normal bir sigarada bu durumu zifir üstlenir ve ortaya zehirli bir duman çıkar fakat bu vücudu adeta yok etmektedir. Kişide kalp hastalıkları  gibi sıkıntılar ciğerlerde puslanmalar vs. görülmektedir daha sonra da ama elektronik sigarada nbase olarak bilinen likit sayesinde ise temiz bir buhar çıkmaktadır. Atomizer parçası ısıtmış olduğu likitti buhar üretimi olarak meydana getirir ve joyetech ile birlikte solunarak anın tadı çıkarılır.

02_1700451679

Elektronik Sigaranın Etik Kanıtları

Elektronik sigara birçok sağlık kurumu tarafından onaylanmış ve yapılan deneyler sonucunda bu durum kanıtlanmıştır. Yapılan deneyler sonucunda yüzde 90lara varan oranlarda sonuç elde edilmiştir. Matematiksel açıdan duruma baktığımızda ise kullanıcılarının ve bu cihaza başlama fikri içerinde olan insanlar için oldukça önemli bir umut kaynağıdır. Her sorunun elbette ki bir çözümü mevcuttur. Bu çözüm aşamasında bağımlı ve sinir krizleri ile yoksunluk krizleri eşlik eden bir insan için elektronik sigara likit oldukça yardımcı olmakta ve dudakta hissettirilmesi gerekilen dokunma hissiyatını zehirli bir duman yerine temiz kokulu bir buhar ile sağlıklı bir şekilde karşılamaktadır. Bu buharın içerisinde yer alan temiz ve huzurlu kokunun kaynağı ise nbase olarak bilinen ve oldukça birçok kişi tarafından kullanılan yaygın bir aromaçeşididir.

02_1029043514

Elektronik Sigaranın İç Yapısı

Elektronik sigaranıniç yapısını incelediğimizde bir takım parçalar ile karşılamanız ve bunun karşında şaşırmanızda olasıdır. Çünkü parçalar o kadar güzel ve düzenli bir şekilde dizayn edilmiştir ki bu da sistemde hiçbir şekilde bir aksamanın olmadığının göstergesidir. Atomizer olarak bilinen ve büyük bir parça olarak tanımlanan bu parça işlev olarak ısı görevini üstlenmekle birlikte cihazın büyük bir alanını kaplamaktadır. Daha sonra ise joyetech olarak tanımlanan ve cihazda meydana gelen buharın kişi tarafından solunmasına olanak sağlayan diğer bir parça olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Ek Resimler

Bu içerik 19.03.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 310 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

IQOS