Yükleniyor..

Joyetech Hakkımızda

Joyetech Hakkımızda

Joyetech Hakkında


2007 yılında kurulan Joyetech, o zamandan bu yana markayı geliştirmek üzerine yoğunlaşıyor. Yeni teknolojiler ve ürünler üzerine yapılan sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları ile birlikte, Joyetech sahip olduğu üst düzey teknoloji sayesinde e-sigara sektöründe lider konumdadır. Zengin deneyim ve bilgi birikimi ile Joyetech, marka imajını geliştirmek için tüm endüstride büyük bir etki yaratacak şekilde rekabetçi ve güvenilir hizmet sunar. Araştırma ve geliştirme çalışmalarındaki yenilikler müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmamızı sağlarken, aynı zamanda ileride gerçekleştireceğimiz geliştirmeler için de ilham kaynağıdır.

Mükemmel yönetim, yetenekli ve ileri düşünceli mühendisler, yüksek kaliteli ürünler ve birinci sınıf müşteri hizmetleri sayesinde, Joyetech dünyanın en iyi buhar deneyimini sunmayı hedefler. Tüm minnettarlığımızla, dünyanın her yerinde büyük bir itibar kazandık. Dürüst ticari uygulamalara ve istikrarlı gelişime bağlı olarak, Joyetech istediğiniz her şeyi size sunabilir. Hedefimiz herkesin Joyetech ile harika deneyimler elde etmesi, sloganımıza uygun olarak “E-teknoloji ile hayatın keyfini çıkarın” (Joy Life with E Technology)

Joyetech Hakkında

İnsancıl Yönetim


Joyetech “insan odaklı” yönetim fikrinin yanı sıra açık biçimli bir çalışma ortamına sahiptir. İş arkadaşlarımız daha pozitif olma eğilimindedir ve aynı zamanda rahat ve arkadaş canlısı atmosfer sayesinde daha etkin çalışırlar. Biz kendimizi “bireylerin takımı” olarak görüyoruz, birey olarak her birimiz güçlü yanlarımıza odaklanırken takım olarak da zayıflıklarımızı kapatıyoruz. Burada Joyetech’te, biz bir aileyiz.

Joyetech Hakkında

Yetenek Stratejileri


Yeteneklerin kurumsal rekabet gücünün kaynağı olduğu Joyetech tarafından iyi bilinmektedir. Joyetech, çalışanlarının yeteneklerinden tam olarak faydalanabilmek için yetenekleri zenginlik olarak algılar, herkesin değerinden faydalanır, mesleki bilgilerine saygı gösterir. Ahlaklarının, yeteneklerinin ve liyakatlarının değerini bilir ve personelimiz arasındaki ortak menfaati en üst düzeye çıkarır.

Joyetech Hakkında

Faaliyet Felsefesi


Kalite ve müşteri hizmetleri, her kuruluşun geleceğinde belirleyici faktörlerdir. Bundan hareketle Joyetech, “ilk önce müşteri, ilk önce kalite” düşüncesini benimser. Biz Joyetech markasını yüksek kaliteli ürünler ve güvenilir müşteri hizmetleri sayesinde inşa ettik. Yeniliğin gelişmenin ruhu olduğuna ve bu fikrin ürünlerimizde bulduğunuz yaratıcı yeniliğin yolunu açtığına inanıyoruz.

Joyetech Hakkında

Müşteri Hizmetleri


Müşteri memnuniyeti Joyetech’in peşinde olduğu temel hedeftir. Eğer siz mutluysanız, biz de mutluyuz. Biz her müşterinin ihtiyacını -bu ihtiyaç bir ürünle ilgili bir sorunun çözümü veya ürün değişimi olabilir- karşılamak için en iyi hizmeti vermeye kendimizi adadık. Müşteri hizmetlerimiz, müşterilerimizden birinin sözleriyle özetlenebilir: "beklenmedik şekilde iyi."