Yükleniyor..

Joyetech Markasının Elektronik Sigara Modelleri ve Joyetech Kalitesi

 Elektronik sigara dendiği zaman bu konuda farklı yorumları bulunan birçok insan gerçek sigaranın yerini tutmayacağını düşünmüştü. Özellikle de sigara bağımlılarının bu cihaz sayesinde sigarayı bırakacağı hiçbir insanın aklına gelmemişti. Fakat yaklaşık on yılı aşkın bir süredir, piyasada bulunan bu cihaz, günümüzde birçok firma ile yeni nesil cihazlara imzasını atarak en şık, en modern tasarımları da insanların hizmetine sundu. Joyetech Elektronik Sigara firması da günümüz teknolojisinde kalitesi ile kendi markaları arasında en iyisi olmayı başardı.  Bunu gerçekleştirirken gerek yedek parçaları, gerekse likitleri ile aynı zamanda kullanılan tüm maddeleri kalitenin ne kadar önemli olduğunu da kanıtlamış oldu. Cihazlar ile ilgili tüm araştırmalarda gerek nikotin oranının, gerekse bitkisel gliserin ve diğer maddelerin oranlarının gerektiği kadar olması da Bakanlık tarafından onaylanması da bu firmanın güvenirliliğini kanıtlamaktadır.

E-Likit Nedir?

Elektronik likit, elektronik sigaralarda buharın çekimi için kullanılan değişik aromalardan elde edilmiş dolum sıvısıdır. Elektronik sigaraların kullanımı, bu cihazların elde edilmesi sırasında tasarlanan sistemin buhar halinde nefes yolu ile çekilmesi sayesinde çalışır. Bu nedenle de kişiler elektronik sigara likitlerin de nefeslerine çekecekleri buharın aromasına dikkat ederler. Likitin burada ki görevi, kişilerin hem ağız alışkanlıklarını gidermek hem de nikotini azaltarak bırakılmasını sağlamaktır. Bu nedenle de Joyetecht Elektronik Sigara Firması likitlerin üretiminde kullanılması gereken nikotin oranını sıfıra kadar indirmek suretiyle bunu gerçekleştirmektedir.

02_1567343831

Joyetecht Elektronik Sigara Modelleri

Joyetech Firması, elektronik sigara modellerinde farklı 8 tasarıma yer vermiştir. Bunlar Atopack Penguin; gerçekten model olarak penguene benzeyen bu tasarım da likit haznesinin genişliği dikkat çekmektedir. Ocular; dokunmatik bir model olup sadece elektronik sigara değil aynı zamanda mobil uyumu ile birden çok işlevi de görmektedir. Elitar Pipe; hem boru hem de pipo görünümü verilmiş olan bir modeldir. Klasik ve oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Ayrıca bu modelde değiştirilebilir pil kullanılması da son derece pratik bir ürün olduğunu göstermektedir. Cuboid, eVic, ego, Unimax, eGrip modelleri ise gerek modern tasarımları, gerekse kalitesi ile Joyetecht elektronik sigara markasının diğer özellikte olan ürünleri arasında yer almaktadır.

Ek Resimler

Bu içerik 14.08.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 314 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

IQOS